Uitgelicht
Meile dVPN
Gepubliceerd 6 mei 2025 · Laatst bijgewerkt 1 maand geleden
Gedecentraliseerde VPN, betalen met privacycoins
In één oogopslag
Voordelen
- +Ring Sessions privacy, Monero-geïnspireerde decoy-transacties verduisteren echte VPN-sessiemetadata on-chain standaard
- +Uitgebreide crypto-betalingen, 300+ cryptocurrencies inclusief XMR, shielded ZEC, Firo, Zano en stablecoin-opties
- +Geen identiteitsvereisten, download en betaal zonder e-mail, telefoon of overheids-ID-verificatie
- +Gedecentraliseerd node-netwerk, community-gehoste infrastructuur over datacenters, universiteiten en woonlocaties vermindert enkelvoudig-entiteit-vertrouwen
- +Transparant ontwikkelaarsteam, MathNodes opereert publieke validators, publiceert open-source code en onderhoudt zichtbare community-kanalen
- +Cross-platform desktop-ondersteuning, Windows, macOS, Ubuntu, Debian, Fedora, Arch met APT-repository-gemak
Nadelen
- −Desktop-only client, geen native iOS- of Android-applicatie; mobiele toegang vereist V2RayNG companion app en QR-delen
- −Cryptocurrency-betalingsbarrière, geen fiat on-ramp binnen app; gebruikers moeten al crypto bezitten voor abonnementen
- −Ecosysteemcomplexiteit, Sentinel-blockchainafhankelijkheid vereist begrip van DVPN-tokens, gas fees en IBC-transfers
Volledige review
Wat is Meile dVPN
Meile dVPN is een desktop gedecentraliseerde VPN-client ontwikkeld door MathNodes, een validator- en ontwikkelaarsteam actief in het Cosmos-ecosysteem sinds 2022. De applicatie verbindt gebruikers met community-gehoste nodes op het Sentinel-netwerk, een Layer 1 blockchain voor peer-to-peer bandbreedte. Per 2026-05-30 is de officiële website gemigreerd van meile.app naar mathnodes.com/index.php/meile-dvpn-client-linux-os-x/, wat een organisatorische verschuiving onder het MathNodes-merk weerspiegelt.
De service benadrukt "onstuitbare privacy" door decentralisatie: nodes draaien vanuit datacenters, universiteiten en woonlocaties zonder enkelvoudig storingspunt. Meile ondersteunt Windows, macOS en meerdere Linux-distributies inclusief Ubuntu, Debian, Fedora en Arch, met versie 2.6.0 momenteel in bèta met UX/UI-verbeteringen en animaties.
Hoe no-KYC is het?
Meile dVPN opereert zonder identiteitsverificatie. Het privacybeleid dekt alleen website-interacties (commentaar-IP-adressen, browseragents, cookies) en stelt expliciet dat er geen KYC-vereisten zijn voor VPN-gebruik. Betaling verloopt volledig via cryptocurrency-wallets geïntegreerd in de applicatie, waardoor traditionele financiële identiteitskoppeling vervalt. Het MathNodes-team heeft meerdere artikelen gepubliceerd die leeftijdsverificatie en KYC-mandaten bekritiseren als "draconische maatregelen" die gebruikersprivacy opzijschuiven.
De 2026-refresh bevestigt voortgezette no-KYC-operatie. Gebruikers hoeven alleen de client te downloaden en cryptocurrency te bezitten voor node-abonnementen of planbetalingen. Geen e-mail, telefoonnummer of overheids-ID wordt op enig stadium van service-toegang gevraagd.
Privacy & beveiliging
Meile implementeert verschillende privacy-versterkende technologieën verder dan basis-VPN-encryptie:
- Ring Sessions (v2.5.0+): Monero-geïnspireerd decoy-transactiesysteem dat 8 nepsessietransacties genereert naast echte verbindingen, waardoor blockchain-metadata-analyse aanzienlijk moeilijker wordt. Standaard ingeschakeld vanaf v2.5.4.
- Protocolondersteuning: WireGuard en V2Ray voor verbindingstunneling.
- QR-verbinding delen: Mobiele apparaat-koppeling via V2RayNG companion app zonder accountsystemen.
- Betalingsprivacy: Shielded ZEC via BTCPay, Firo InstantLock spark-betalingen, Zano/fUSD, en ZEPH/ZSD stablecoin-opties verminderen on-chain linkbaarheid.
Het MathNodes-privacybeleid onthult standaard webanalyse-verzameling maar doet geen logging-claims voor het VPN-verkeer zelf. De gedecentraliseerde architectuur betekent dat geen enkele entiteit alle nodes controleert, hoewel gebruikers individuele node-operators binnen het Sentinel-ecosysteem moeten vertrouwen.
Betalingen, kosten & limieten
Meile biedt twee abonnementsniveaus:
- Basic Plan: $3,14/maand, toegang tot 60+ nodes in 20+ landen, onbeperkte bandbreedte, WireGuard- en V2Ray-ondersteuning.
- Premium Plan: $6/maand, uitgebreide node-toegang met aanvullende functies.
Betalingsmethoden zijn aanzienlijk uitgebreid:
- 300+ cryptocurrencies geaccepteerd via geïntegreerde wallet-interfaces
- Native Sentinel DVPN-token en IBC-tokens (OSMO, ATOM, SCRT, DEC) voor directe node-betalingen
- Privacy-coins: Monero (XMR), Zcash shielded (ZEC), Firo (FIRO) met InstantLock, Zano (ZANO), ZEPH/ZSD stablecoins
De sectie "Fees, Burns, & Buybacks" op de prijspagina suggereert betrokkenheid bij token-economie, hoewel specifieke fee-percentages niet gedetailleerd zijn in beschikbaar bewijs. Abonnementsplannen zijn verschillend van directe node-betalingen, die uur- of per-GB-verbruiksmodellen gebruiken met DVPN/ATOM.
Gebruikerservaring & ondersteuning
Installatie verloopt via directe download of APT-repository voor Debian/Ubuntu-systemen (curl -fsSL https://apt.mathnodes.com/install.sh | sudo bash). Versie 2.5.4 bracht substantiële updates inclusief auto-filtering van plan-nodes, in-app update-meldingen en gestroomlijnde betalingsflows.
De bèta v2.6.0 duidt op actieve ontwikkeling met animatie- en interfaceverbeteringen. Community-ondersteuningskanalen omvatten Telegram, Discord, Twitter/X, GitHub, Reddit en Medium. MathNodes opereert als een transparant ontwikkelaarsteam met publieke validator-infrastructuur en gepubliceerde contributie-bounties.
Linux-gebruikers profiteren van native package management; Windows- en macOS-gebruikers downloaden binaries direct. ARM-architectuurondersteuning is beschikbaar voor selecte distributies.
Voor wie is het
Meile dVPN is geschikt voor privacy-georiënteerde gebruikers die vertrouwd zijn met cryptocurrency-transacties en desktopapplicaties. Het no-KYC-ontwerp, Monero-integratie en Ring Sessions spreken specifiek anonimiteit-maximaliserende doelgroepen aan. Technische gebruikers profiteren van V2Ray-protocolondersteuning en mobiele verbinding-deelmogelijkheden.
De service past bij wie alternatieven zoekt voor gecentraliseerde VPN's met verplichte e-mailregistratie en creditcardbetalingen. De cryptocurrency-only betalingsstructuur en desktop-only clients (geen native mobiele app) creëren echter frictie voor mainstream-gebruikers. De Sentinel-ecosysteemafhankelijkheid betekent dat gebruikers blockchain-specifieke concepten als gas fees en token swaps moeten navigeren.
Oordeel
Meile dVPN levert authentieke no-KYC privacy-infrastructuur met innovatieve blockchain-native functies als Ring Sessions. Het validator-credibiliteit en transparante ontwikkeling van het MathNodes-team bieden redelijke vertrouwenswaarborgen. Het beste geschikt voor cryptocurrency-native privacy-voorvechters; minder geschikt voor casual gebruikers die op één-klik mobiele VPN-oplossingen willen.
KYC en privacy
Pseudonieme toegang, geen persoonlijke gegevens.
Meile dVPN handhaaft een strikt no-KYC-standpunt zonder identiteitsverificatie voor VPN-gebruik. Het privacybeleid dekt alleen website-bezoekersdata (IP-adressen voor spamdetectie, cookies voor login-gemak) niet VPN-verkeer. Ring Sessions genereren decoy blockchain-transacties om metadata-linkbaarheid te verminderen. Er worden geen logging-claims gedaan voor VPN-sessies, hoewel gedecentraliseerde node-operators buiten de directe controle van MathNodes vallen.
Nee
Custodial
Nee
Requires email
Nee
Logs IP
Oordeel
Meile dVPN bedient privacy-maximaliserende cryptocurrency-gebruikers die op zoek zijn naar echt no-KYC VPN-toegang met geavanceerde anonimiteitsfuncties. De Ring Sessions-innovatie en brede privacy-coin-ondersteuning onderscheiden het van gecentraliseerde concurrenten, hoewel het desktop-only, crypto-native ontwerp mainstream-adoptie beperkt.
Veelgestelde vragen
Is Meile dVPN no-KYC?
Vereist Meile dVPN ID of e-mail?
Welke betalingsmethoden accepteert Meile dVPN?
Is Meile dVPN veilig?
Is Meile dVPN nog steeds operationeel in 2026?
Houdt Meile dVPN logs bij?
Updategeschiedenis
Deze review wordt gemonitord en regelmatig vernieuwd.
-
30 mei 2026
Volledige refresh: officiële site opnieuw gecrawld, laatste privacy-claims en prijzen gecontroleerd.
-
30 april 2026
Domein gemigreerd van meile.app naar mathnodes.com; v2.6.0 bèta nu live met UI-verbeteringen.
-
29 april 2026
Ring Sessions standaard ingeschakeld in v2.5.4; decoy-transactieprivacy nu automatisch voor plan-abonnees.
-
4 februari 2026
Uitgebreide betalingsopties toegevoegd: Zano, fUSD, ZEPH/ZSD en shielded ZEC via BTCPay Server-integratie.
-
29 december 2025
Mobiele verbinding-delen gelanceerd via QR-codes en V2RayNG companion app in v2.5.3.
-
25 december 2025
APT-repository opgezet voor Debian/Ubuntu command-line-installatie en updates.
-
9 november 2025
Firo InstantLock spark-betalingen geïntegreerd voor snellere private transacties.
-
6 mei 2025
Initiële review gepubliceerd.
Community-recensies
4 gebruikersrecensies
moneromaxi
Ring Sessions maken blockchain-gebaseerde VPN's eindelijk echt privé. De XMR-betalingsflow is naadloos in-app. Gebruik sinds v2.4 en de UX blijft verbeteren.
dvpn_curious
Degelijke tech maar de mobiele setup is onhandig. V2RayNG plus QR-scannen elke keer nodig. Geweldig voor desktop-privacy, niet voor dagelijks dragen.
sentinel_staker
MathNodes is al jaren een betrouwbare validator. Hun client is de soepelste manier om Sentinel dVPN te gebruiken. 300+ crypto-opties is overdreven maar gewaardeerd.
privacyfirst
Degelijk concept maar bezorgd over node-operator-vertrouwen. Geen audit of willekeurige nodes verkeer loggen. Ring Sessions helpen on-chain privacy, niet endpoint-privacy.